Samsung QE-55Q60R 4K Ultra HD 55
Samsung QE-55Q60R 4K Ultra HD 55
Samsung QE-55Q60R 4K Ultra HD 55
Samsung QE-55Q60R 4K Ultra HD 55
Samsung QE-55Q60R 4K Ultra HD 55

Samsung QE-55Q60R 4K Ultra HD 55'' 140 Ekran Uydu Alıcılı Smart QLED Televizyon (55Q60R)

Marka : SAMSUNG
Fiyat : ₺5.685,00(KDV Dahil)
₺994,87 'den başlayan taksitlerle
Resmin tamamını görün
Daha büyük bir ekranda, her şey daha da gerçekçi görünür. Her golü, her patlamayı hissedecek ve kendinizi aksiyonun tam ortasında bulacaksınız. Gerçekliğe hiç bu kadar yakın olmamıştınız.
Daha fazla kontrolle daha fazla oyun kazanın
Gerçek Oyun İyileştirici
Düşük girdi gecikmeli oyun modu
Gecikmenin size engel olmasına izin vermeyin. FreeSync (VRR) teknolojisinden faydalanan QLED, girdi gecikmesini azaltarak zirveye tırmanmak için ihtiyaç duyduğunuz gerçek zamanlı oyun hızını sağlar. QLED hızıyla efsanevi galibiyetlere hazır olun.
* FreeSync teknolojisi, girdi gecikmesini, yırtılma ve kesinti etkilerini azaltır.
** VRR (Değişken Yenileme Hızı) ise oyun kaynağına her sahne için ideal kare oranı sağlar.
Oyun İyileştirici
Rakibinizi yenmek için tüm kontrol sizde olmalı. Görüntü kalitesini optimize etmek için detaylı sahne analizlerinden faydalanan Dinamik Siyah Eşitleyici sayesinde karanlıkta daha iyi görebilirsiniz. Bu özellik, ayrıca sesi de güçlendirerek, kendinizi oyuna kaptırmanızı sağlar.
* Ekrandaki içerik örnek görüntülerden oluşur ve yalnızca örnek olarak sunulmuştur.
Her şeye güç veren olağanüstü işlemci
Quantum İşlemci 4K
Karşınızda, daha net görüntüler sağlamak için kendi benzersiz ölçekleme algoritmasından faydalanan ve ekran parlaklığını ve sesi odanıza ve ekrandaki sahneye göre ayarlayan QLED Quantum İşlemci 4K. QLED’in güçlü işlemcisi, daha yüksek çözünürlük ve olağanüstü bir deneyim sunuyor.
AI Yükseltme
AI Yükseltme, her şeyi değiştiriyor. QLED, görüntülerdeki paraziti azaltmak, kaybolan ayrıntıları geri getirmek ve hatta nesnelerin ve metinlerin etrafındaki köşeleri keskinleştirmek için Yapay Zeka destekli makine öğrenimi teknolojisinden faydalanıyor. Artık tüm içeriklerinizin keyfini neredeyse 4K çözünürlükle çıkarabilirsiniz.
* İzleme deneyimi, içerik türüne ve formata göre değişebilir. “AI Yükseltme”, PC bağlantıları ve belirli Oyun koşulları için geçerli olmayabilir.
Akıllı Mod
Odanızdaki koşullar değişebilir ve TV’nizin de bu değişime uyum sağlaması gerekir. QLED’in Akıllı Modu, parlaklık ve sesi gereken şekilde ayarlar. Hatta, sesi TV’deki içeriğe uyacak şekilde ayarlayabilir: haberlerdeki bir konuşmayı netleştirebilir veya bir konserde şarkıcının sesini vurgulayabilir.
BU KATEGORİDE ÇOK SATAN ÜRÜNLER