Uncharted : The Nathan Drake Collection Ps4 (Türkçe Dublaj)
Uncharted : The Nathan Drake Collection Ps4 (Türkçe Dublaj)

Uncharted : The Nathan Drake Collection Ps4 (Türkçe Dublaj) (510)

Marka : SONY
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)
₺26,08 'den başlayan taksitlerle

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

 

Uncharted : The Nathan Drake Collection Türkçe Dublaj!

İşte karşınızda Uncharted: The Nathan Drake Collection !

Nathan Drake’in hikâyesi Panama kıyılarında bir balıkçı teknesinde başladı. Sonrasında ise adeta macera kavramını yeniden icat etti. Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves and Uncharted 3: Drake’s Deception – tüm zamanların en çok beğenilen oyunlarından üçü, ilk kez bir arada ve PS4 için yeniden geliştirildi. İşte karşınızda Uncharted: The Nathan Drake Collection*.  
Nathan Drake olarak, tüm dünyayı kapsayan bir yolculukta efsanelerin izinden gideceksin. Sir Francis Drake'in kendi notlarını kullanarak efsanevi altın dolu şehir El Dorado'yu bul. Himalayalar'da yaptığı o felakete yazgılı yolculukta Marco Polo'nun izlerini ara. Ve Arabistanlı Lawrence'ın bulmaya çalıştığı Kumlar Atlantisi'ni de ortaya çıkar. Yol boyunca, Drake o akla hayale gelmez hazineleri amansız düşmanlarından önce keşfedebilmek için hayatını ve dostluğunu ortaya koyarken, Yaramaz Köpek ekibinin hikâyeleri seni eğlendirecek.  
 

Uncharted: The Nathan Drake Collection'da Neler Var?!

Uncharted: Drake’s Fortune  
Uncharted 2: Among Thieves  
Uncharted 3: Drake’s Deception

BU KATEGORİDE ÇOK SATAN ÜRÜNLER