Üye olmak ücretli midir?

    Sipariş verebilmek, indirim ,kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın.

 

Sitenizden siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım ?

    Sitemiz içerisinde satın almak istediğiniz ürünleri "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak sepetinize atınız. Ürün eklendiğinde karşınıza Alışveriş Sepetim ekranı çıkacaktır. Siparişinizi dört adımda tamamlayabilirsiniz. Almak istediğiniz farklı bir ürün yok ise alışverişinizi tamamlamak için "Siparişi Tamamla" butonuna tıklayınız, ardından teslimatın yapılacağı adres, kargo bilgilerinizi giriniz, sonraki adımda ödeme bilgilerinizi giriniz ve sipariş bilgilerinizi gözden geçirerek sipariş sözleşmesi ve ön bilgilendirme formunu okuyup onayladıktan sonra "Siparişi Tamamla" butonuna tıklayınız. Siparişiniz tamamlandığında onay/teşekkürler ekranı açılacak ve onay/teşekkür e-maili gelecektir.

 

Ürünleriniz garantili mi?

    Sıfır olarak satılan tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Oyun CD'lerinde garanti bulunmamaktadır.

 

Kargoda hasar gören ürün için ne yapılmalı ?

    Kargo firması ürüne taşıma esnasında hasar vermiş ise hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekir. Tutanağı kargo görevlisi gitse dahi sonradan çağırıp tutturabilirsiniz. Kargo sürecinde ürün kargo firması tarafından her türlü hasara karşı sigortalıdır. Bu sigortadan faydalanmak için tek şart hasar tespit tutanağı tutturmanızdır. Ayrıca gönderdiğimiz ürünler özel havalı kabarcıklı materyal ile kaplanarak gönderilir. Bu sayede taşınma esnasında zarar görme olasılığı engellenir.

 

Hangi kargo firması ile gönderim yapılıyor ?

    Genelde Aras Kargo ile gönderim yapılmaktadır.

 

Ürünlerin gönderimi nereden yapılıyor ?

    Kargo ile gönderdiğimiz ürünler İstanbul / Ümraniye 'den çıkışı yapılmaktadır.

 

Teslimat Süresi Nedir ve Ürünüm Ne Zaman Elime Gelir?

    Siparişiniz alındığında otomatik olarak e-mail ile bilgilendirileceksiniz. Sipariş İzleme linkinden ilgili sipariş numarasını girerek siparişinizi takip edebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 1 ile 2 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. İndirim ve promosyon dönemlerinde, teslim tarihi normalden uzun sürebilir.

 

Kredi kartı bilgilerimi girdiğim Sanal Pos Güvenli midir?

    İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Rapid SSL tarafından korunmaktadır 256 bit'lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir.