PS4 NBA 2K18 / NBA 18 (498)

Marka : SONY
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)
₺13,82 'den başlayan taksitlerle

 

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

Basketbol oyunu denildiğinde akla gelen ilk isim olan NBA 2K serisi, heyecanla beklenen yeni oyunu NBA 2K 18 ile oyuncularla ve basketbol tutkunlarıyla buluştu.

Şu ana kadar PlayStation formatında en yüksek puanı almış olan ve her yıl piyasaya sürülen NBA 2K serisi, seriye yeni oyunu ile NBA 2K18 ile geri dönüyor!
Gerçekçi bir basketbol simülasyon oyunu olan NBA 2K18’de, ’’MY PLAYER’’ özelliği sayesinde kendi rüya takımınızı kurabilecek ve ligin kontrolünü elinize alacak ve en iyi takımın siz olduğunu ispatlamaya çalışacaksınız.

Run the Neighborhood: Spor oyunlarının gelecekteki kariyer modu artık sizlerle! Oyunculara dilediği gibi oynama özgürlüğü tanıyan bu oyun modunda, NBA’deki kendi kariyerlerini çizmeye çalışacaklar. Profesyonel veya amatör maçlara çıkabilecekler veya MyPLAYER özelliği sayesinde diğer NBA oyuncularını takımlarına transfer ederek, rüya takımlarını kurabilecekler.

MyPLAYER: NBA oyunlarındaki yerinizi alın. Profesyonel maçlara çıkın. MyPLAYER özelliği sayesinde takımınızı güncelleyin ve sahaların hakimi olun. 

MyTEAM: Dünden bugüne efsaneleşmiş tüm NBA oyuncularının kartlarını toplayın ve diğer oyunculara meydan okuyun. Tamamıyla yenilenmiş ’’Super Max Season Modunda’’ yer alın veya yeni Pack & Playoffs modunda 5’e5 turnuvalara katılın. 

Elite Gameplay: Yeni ’’Motion System’’ motoru sayesinde oyuncular, şaşırtacak derecede gerçekçi bir kontrol sistemini deneyimleyebilecekler. Öyle ki artık driplingler veya topsuz alanda yer alma, bir animasyon kontrolünde olmayacak. Yeni teknoloji sayesinde en iyi oynama imkanı sunulurken kontrol tamamıyla oyunculara bırakılacak.

Special Guest Commentary: Efsanevi Kobe Bryant ve Kevin Garnett ile maç anlatımları artık çok daha heyecanlı olacak.
Legendary Teams: Tarihinde ilk kez, tüm zamanların en iyi 30 NBA takımı oyuncusu artık bir arada. Efsanevi oyunculardan oluşan takımınızı kurun ve rakiplerinize meydan okuyun.

BU KATEGORİDE ÇOK SATAN ÜRÜNLER