PS4 Assassins Creed Syndicate (470)

Marka : SONY
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
₺17,32 'den başlayan taksitlerle

 

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

LONDRA'NIN YER ALTI DÜNYASINI ELE GEÇİRİN

Modern çağın doğuşu

Ölümcül çeteler, köhne bir yer altı dünyası ve Sanayi Devrimi'nin radikal icatları… 1868 Londra'sına hoş geldiniz. Artık krallar, imparatorlar, siyasetçiler ve din tarafından değil yeni bir ortak payda Para tarafından kontrol edilen bir yer. Ve bununla birlikte yaşanan sefalet, yozlaşmanın pis kokusunu tetikler.

Sadece sen ve yeni Suikastçı ailesi, fakirlerden çıkar sağlamaya çalışanlardan Londra'yı geri almaya yardımcı olabilir. Yer altı dünyasına in, nüfuzunu genişlet ve halkın hakları uğruna savaş ver…

İkiz kız kardeşi Evie ile sisteme karşı savaş açan genç ve pervasız suikastçı Jacob Frye olarak milyonların kaderini değiştir. Köle tüccarı olarak kullanılan çocukları kurtarmaktan, düşman teknelerinden önemli varlıkları çalmaya kadar hiçbir şey seni Londra'nın sokaklarına adaleti getirmekten alıkoyamaz.

Whitechapel ve Westminster'ın benzerlerini keşfet, gelişmiş gizli taktikler ve halat fırlatıcı gibi teknolojiler ile düşmanlarını bertaraf et ve ardından gurka kaması, muşta ve topuzlu baston dâhil olmak üzere yepyeni silahları kullan.

Baskınlar yaparken ve Thames Nehri üzerindeki buhar gemilerinde yıkımlar gerçekleştirirken bir gözün Darwin, Dickens ve hatta Kraliçe Victoria gibi simgesel figürlerde olsun.

BU KATEGORİDE ÇOK SATAN ÜRÜNLER